Facebook Mail urcitepoleti divadlo

Naši partneři

Jak nám pomáhají?

Ateliér HDD děkuje firmě za kartonové krabice na dětské výrobky! :-)

Kartony-obaly s.r.o

www.kartonyobaly.cz

KartonyObaly

Naše společnost působí na trhu obalů z vlnitých lepenek již od roku 2003.

Kartony-obaly je moderní dynamická společnost, pružně reagující na potřeby trhu. Vyrábíme krabice, výsekové obaly, proklady, přířezy, komponenty pro fixaci zboží a papírové cívky na zakázku podle přání zákazníka.

Dodáváme pomocný obalový materiál, dvouvrstvou vlnitou lepenku v rolích nebo přířezech, bublinkovou fólii, ovinovací stretch fólie a lepící pásky.

Jak nám pomáhají?

Ewerel Svítidla

Daroval svítidla pro osvětlení Ateliéru HDD v Olomouci v hodnotě 10648,-

 

Ewerel Svítidla

www.kvalitni-svitidla.cz

Svítidla nejrůznějších typů, tvarů, barev i cen. U nás si určitě vyberete! 

Nabízíme jen taková svítidla, o jejichž kvalitě, provedení a vlastnostech jsme sami přesvědčeni. V současnosti nabízíme více jak 200 tisíc různých typů svítidel. Ve všech kategoriích nabízíme svítidla od několika stovek až po desítky tisíc. Zkrátka uspokojíme i ty nejnáročnější. Neomezujeme se na nabídku několika známých výrobců, nýbrž pečlivě vybíráme ty nejlepší a nejzajímavější kousky z celosvětové produkce. 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně v Olomouci, kde na 250 m2 si můžete naživo prohlédnout většinu námi nabízených svítidel, případně v pohodlných křeslech prolistovat katalogy, kde najdete další tisíce různých druhů osvětlení. Ochotně vám také poradíme s výběrem vhodného osvětlení a seznámíme vás s normami, které je nutné u některých typů prostor dodržovat.

Facebook svítidel Ewerel

Jak nám pomáhají?

Firma darovala Ateliéru HDD již několikrát pastelky a lepidla:-)

Děkujeme!

Kores Europe s.r.o.

www.kores-europe.cz

Výrobce a dovozce školních a kancelářských potřeb. Značka Kores je na trhu již od roku 1887. Nejznámějším produktem společnosti v České republice jsou lepicí tyčinky, dále společnost dodává na trh psací a výtvarné potřeby, tekutá lepidla, korekční prostředky a další kancelářské doplňky.

Jak nám pomáhají?

Firma darovala nádherné krabice s dětským potiskem. V těchto krabicích si odnášejí zúčastněné školy všechny dětské výrobky do škol a tříd:-) Děkujeme!

Více lze vidět ve fotogalerii podzimní a vánoční výstavy 2015.

Solpap

www.solpap.cz

Vyrábí a prodává klopové krabice, tvarové výseky, proložky, vnitřní vybavení krabic, euroboxy a těžkou kartonáž. Nabízí malé, střední i velké série obalů pro vaše výrobky.

Jak nám pomáhají?

Společnost WEDOS Internet, a.s. poskytla hosting pro stránky ateliéru.

WEDOS Internet, a.s.

www.wedos.cz

Nabízíme hostingové služby, webhosting, domény a servery.

Jak nám pomáhají?

Firma poskytla akvarelové pastelky do dílen, kde si děti v rámci výstavy Nečekáme, vyplouváme budou vytvářet podmořské mapy a skládat papírové lodičky. 

Školní-potřeby.eu

www.skolni-potreby.eu

Školní-potřeby.eu  - Specialista na školní a kancelářské potřeby v Hradci Králové.

Facebook: https://www.facebook.com/skolnipotrebyhk/
e-shop:
www.skolni-potreby.eu

 

EMADO Hradec Králové, s.r.o.

velkoobchod papírem, kancelářským zbožím

a školními potřebami

web: www.emado.cz
        www.partner4office.cz

Adresa:

  • Hradec Králové s.r.o.
  • U Mostku 467
  • 503 41  Hradec Králové - Pouchov

Jak nám pomáhají?

Děkujeme za výtvarný materiál pro Ateliér Olomouc :-)

Optys

www.optys.cz

Společnost OPTYS, založena v roce 1992, se v dnešní době specializuje na ofsetový a digitální tisk, výrobu cenin se speciálními ochrannými prvky, výrobu diskrétních obálek a tiskopisů pro hospodářskou sféru, státní administrativu a pro školy všech typů a stupňů. Nabízíme také široký sortiment školních, kancelářských a výtvarných potřeb a výrobky řady Optys kreativ (papírové a dřevěné výřezy, plastové šablony). Na našich maloobchodních prodejnách pořádáme předváděcí akce, semináře a kurzy výtvarných technik. 

www.vytvarny-kurz.cz www.vytvarny-kurz.cz www.tiskcenin.cz www.facebook.com/Optys

Naše poslání:
Prosazováním nových trendů v polygrafii šetříme čas a prostředky zákazníka,
usnadňujeme mu život a prostřednictvím jeho spokojenosti dáváme práci svým zaměstnancům.
Garancí vlastní práce a poctivým chováním zlepšujeme kulturu podnikání.

Jak nám pomáhají?

Ateliér HDD děkuje firmě STEJKR za pomůcky pro podzimní výstavu s výtvarnou dílnou 2015 :-) 

Firma STEJKR

www.stejkr.cz/o-firme-pg1.php

Naše velkoobchodní společnost byla založena v roce 1997. Na celý český trh dodáváme ucelený sortiment potřeb pro Vaši kancelář, širokou škálu papírů, školní potřeby, drogistické zboží, obalový materiál...

Jak nám pomáhají?

Ateliér HDD děkuje za pomůcky pro podzimní výstavu 2015 :-)

Výtvarné hračky

www.vytvarnehracky.cz

Již od roku 1997 se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem výtvarných hraček. Dovážíme výrobky, které podporují zručnost dětí a schopnost samostatně tvořit. Naším cílem je nabízet tvořivé výrobky pro děti a dospělé, kteří mají chuť něco vyrábět. Většina výrobků jsou kompletní sady, ve kterých naleznete vše, co při tvorbě budete potřebovat.

Pečlivě vybíráme výrobky, které jsou zajímavé, cenově dostupné a přitom si zachovávají vysokou kvalitu a toto zboží nabízíme pod vlastní značkou Creatoys. Všechny výrobky jsou v česko-jazyčné verzi a splňují veškeré atesty a požadavky na hračky. Každý rok se můžete těšit na spoustu novinek.

Jak nám pomáhají?

Obchod Altamira poskytl výtvarné potřeby pro povánoční dílnu "malování na hedvábí".

Tímto velice děkujeme:-)

Obchod s výtvarnými potřebami: ALTAMIRA

www.vytvarnepotreby.cz

V naší nabídce najdete přes 7 000 položek, počínaje olejovými barvami a pastelkami, přes širokou nabídku štětců, pláten a stojanů, restaurátorských potřeb, až po literaturu a dřevěné modely, barvy na hedvábí, sklo, porcelán, airbrush a různé hobby techniky, jako ubrousková metoda, plstění, smaltování za studena, kaligrafie, slupovací barvy na sklo, fimo, korálky, děrovačky...

Jak nám pomáhají?

Obchod poskytl výtvarné potřeby pro povánoční kreativní dílnu 2015.

Děkujeme.-)

e-shop: VÝTVARNÉ POTŘEBY

www.vytvarky.cz

Naším cílem je Vaše spokojenost a tak doufáme, že se budete cítit v našem e-shopu dobře a naleznete, co hledáte. Pokud se tak nestane, rádi Vám vyjdeme vstříc a Vaše požadavky na konkrétní zboží naplníme, pokud to bude v naší moci, stačí nás kontaktovat na info@vytvarnepotrebyolomouc.cz.

Nabízíme převážně sortiment zboží pro umělce!

Na své si přijdou také příznivci hobby technik, jakými jsou malování na hedvábí a jiné textilie, porcelán, keramiku, sklo, apod., modelování, plstění, korálky, a jiné.

Pokud malujete, kreslíte, jste tvořiví a nechcete za kvalitní materiál utrácet zbytečně mnoho, našli jste právě obchod, který splní Vaše potřeby.

Jak nám pomáhají?

Darovali Ateliéru HDD igelitové tašky. Děkujeme! :-)

DTP SHOP

www.dtpshop.cz

Reklamní předměty.