Facebook Mail urcitepoleti divadlo

Naši partneři

Jak nám pomáhají?

Firma Jarý s.r.o. nám přispěchala na pomoc při budování prostor Ateliéru HDD v Pardubicích. Umožnila tím zahájení jeho činnosti v září roku 2017. Děkujeme!

Kovošrot Jarý

www.jary.cz

Naše společnost JARÝ s. r. o. sídlí ve městě Pardubice a nabízí stejně jako sběrný dvůr kvalitní služby v oblasti zpracování odpadů - přijímá nejrůznější sběrné suroviny, provádí likvidace autovraků a od roku 2007 zajišťuje demolice technologických celků.

Ve velkém množství odpadu, který každý den lidé vyprodukují, jsou obsaženy také sběrné suroviny. Přestože jsou sběrné suroviny jen určitým druhem odpadu, je možné i tento odpad alespoň částečně zpeněžit a zároveň tak přispět i k ekologii. Pokud máte doma jakékoliv sběrné suroviny, nevyužívejte sběrný dvůr, ale přivezte je do některé z našich provozoven v okrese Pardubice. Náš kovošrot přijímá stejně jako sběrný dvůr sběrné suroviny v malém i velkém množství. Za sběrné suroviny vám náš Kovošrot JARÝ s. r. o. Pardubice vyplatí vždy maximální možné výkupní ceny!

Jak nám pomáhají?

Firma APAG Elektronik s.r.o. přispěchala na pomoc s budováním prostor Ateliéru HDD v Pardubicích. Umožnila tím zahájení jeho činnosti v září roku 2017. Děkujeme!

APAG Elektronik s.r.o.

www.apag.cz/czech/

Dodáváme elektroniku pro zákazníky v automobilovém průmyslu a dalších průmyslových oborech. Navrhujeme design výrobku, vyvíjíme a vyrábíme produkty podle individuálních návrhů a specifikací. Společně s Vámi uvádíme kreativní nápady v život.

Vize a hodnoty

Jsme součástí rodinné firmy skupiny firem s hluboce zakořeněnou vírou v hodnoty vycházející z podnikání.

Naším hnacím motorem jsou následující základní hodnoty:

  • Kvalita
  • Partnerství
  • Odpovědnost

Tyto hodnoty nás motivují k tomu, abychom všem nabízeli výjimečné služby, ať už jde o nás samotné, naše dodavatele, společnost jako celek a zejména zákazníkům, kterých si tolik vážíme.

Výkonnost je naší vášní.

Jak nám pomáhají?

Firma Kores pomáhá Ateliéru HDD kvalitními materiály pro kreativní dílny dětí z Mš a Zš. Děkujeme!

KORES EUROPE, spol. s r.o.

www.kores.com/cz/

Rodinný výrobce a inovátor kancelářských a školních produktů.

Facebook

Jak nám pomáhají?

Firma JHV-ENGINEERING s.r.o. pomáhá Ateliéru HDD v Pardubicích s náklady na provoz. Přispívá tak k tvorbě kvalitních kulturních a výchovných programů pro pardubické děti a rodiny. Děkujeme! :) 

JHV–ENGINEERING s.r.o.

www.jhv.cz

Vývojová a konstrukční kancelář 

JHV-ENGINEERING s.r.o v dnešní době znamená pro naše zákazníky poskytnutí komplexních služeb v oblasti automatizační techniky, zejména výroby a vývoje jednoúčelových strojů a zařízení.

Komplexnost poskytovaných služeb spočívá i v zajištění ucelených služeb konstrukční kanceláře v podobě externího engineeringu (outsourcing) a podpory výroby a vývoje obecně. Dokážeme přinášet nové myšlenky a nápady. Díky nezaujatému pohledu a zkušenostem našich konstruktérů se nám daří nacházet nová netradiční řešení problémů v oblasti konstrukce i výroby, zkrátka to, co vyžaduje rychle se měnící a rozvíjející se trh, kde vítězí nové myšlenky, vyšší kvalita, rychlost a nejlepší cena.

 

Jak nám pomáhají?

Firma EDERA Group a.s. poskytla internetové připojení Ateliéru HDD v Pardubicích. Díky němu o sobě můžeme dát vědět světu. Děkujeme!

EDERA Group a.s.

www.edera.cz

Stavte se u nás na kus řeči - vždyť jsme přece sousedi!

Jsme pardubická firma a poskytujeme super rychlý internet ve východních Čechách. Staráme se o to, aby naši klienti měli vždy o fous lepší služby než u konkurence. A postaráme se i o vás - s námi nikdy nezůstanete offline! Většinu problémů řešíme dřív, než si jich všimnete. A když přece jen budete potřebovat naši asistenci, skočíme do auta a jsme u vás cobydup. No a když nám budete chtít říct něco z očí do očí, víte, kde nás najdete. Už léta sídlíme v ulici Arnošta z Pardubic pod komínem.

To je ta výhoda dobrých sousedských vztahů. Stavte se - těšíme se na vás!

Jak nám pomáhají?

Společnost Intrum Czech, s.r.o. přispěchala na pomoc vzniku Ateliéru HDD v Pardubicích. Umožnila tím zahájení jeho činnosti v září roku 2017. Děkujeme!

Intrum Czech, s.r.o.

www.intrum.com/cs/cz/

BOOSTING YOUR BUSINESS

„Jsme přesvědčeni, že přispíváme ke zdravé ekonomice tím, že zajišťujeme, aby podniky dostaly zaplaceno za zboží a služby a také pomáháme jak jednotlivcům, tak společnostem dodržovat jejich závazky. Každý z nás jsme sami o sobě průkopníkem úsilí o změnu způsobu, jakým naše odvětví funguje a zaměřujeme se na dodržování předpisů a spravedlivé vymáhání pohledávek.

Společně vytváříme tým 7 750 profesionálních a starostlivých zaměstnanců po celé Evropě.“

Jak nám pomáhají?

Společnost ISAZ — MARKL & spol. v.o.s. na míru vyrobila a našemu pardubickému ateliéru nainstalovala nové vstupní dveře. Děkujeme!

ISAZ — MARKL & spol. v.o.s.

www.isaz-kovovyroba.cz

Firma byla založena v roce 1990 a sídlí ve vlastním výrobním areálu. Zaměstnává stabilně 15 zaměstnanců, dle potřeby a rozsahu zakázky zajistíme subdodávky u dalších soukromých firem, jejichž spolehlivost je dlouhodobě prověřena.

Produkce firmy ISAZ — MARKL & spol. v.o.s. je zaměřena na výrobu z oceli a nerezových ocelí

Výroba pro stavební firmy (ocelové konstrukce, schody, okna, dveře apod.)
Dodávky a montáž ocelových hal, jeřábových drah, prosklené výlohy apod.
Dodávky a montáž interiérů ze železa a nerezu (schody, zábradlí, doplňky)

                                                                                                   ...a mnohem více.

www.isaz-kovovyroba.cz 

Facebook společnosti

Jak nám pomáhají?

Společnost WEDOS Internet, a.s. poskytla hosting pro stránky ateliéru.

WEDOS Internet, a.s.

www.wedos.cz

Nabízíme hostingové služby, webhosting, domény a servery.

Jak nám pomáhají?

Ateliér HDD děkuje firmě za kartonové krabice na dětské výrobky! :-)

Kartony-obaly s.r.o

www.kartonyobaly.cz

KartonyObaly

Naše společnost působí na trhu obalů z vlnitých lepenek již od roku 2003.

Kartony-obaly je moderní dynamická společnost, pružně reagující na potřeby trhu. Vyrábíme krabice, výsekové obaly, proklady, přířezy, komponenty pro fixaci zboží a papírové cívky na zakázku podle přání zákazníka.

Dodáváme pomocný obalový materiál, dvouvrstvou vlnitou lepenku v rolích nebo přířezech, bublinkovou fólii, ovinovací stretch fólie a lepící pásky.

Jak nám pomáhají?

Firma poskytla akvarelové pastelky do dílen, kde si děti v rámci výstavy Nečekáme, vyplouváme budou vytvářet podmořské mapy a skládat papírové lodičky. 

Školní-potřeby.eu

www.skolni-potreby.eu

Školní-potřeby.eu  - Specialista na školní a kancelářské potřeby v Hradci Králové.

Facebook: https://www.facebook.com/skolnipotrebyhk/
e-shop:
www.skolni-potreby.eu

 

EMADO Hradec Králové, s.r.o.

velkoobchod papírem, kancelářským zbožím

a školními potřebami

web: www.emado.cz
        www.partner4office.cz

Adresa:

  • Hradec Králové s.r.o.
  • U Mostku 467
  • 503 41  Hradec Králové - Pouchov

Jak nám pomáhají?

Ateliér HDD děkuje za pomůcky pro podzimní výstavu 2015 :-)

2017 Podpořili nás na podzimní výstavu formou korálků a peříček pro výrobu lapačů snů.

Výtvarné hračky

www.vytvarnehracky.cz

Již od roku 1997 se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem výtvarných hraček. Dovážíme výrobky, které podporují zručnost dětí a schopnost samostatně tvořit. Naším cílem je nabízet tvořivé výrobky pro děti a dospělé, kteří mají chuť něco vyrábět. Většina výrobků jsou kompletní sady, ve kterých naleznete vše, co při tvorbě budete potřebovat.

Pečlivě vybíráme výrobky, které jsou zajímavé, cenově dostupné a přitom si zachovávají vysokou kvalitu a toto zboží nabízíme pod vlastní značkou Creatoys. Všechny výrobky jsou v česko-jazyčné verzi a splňují veškeré atesty a požadavky na hračky. Každý rok se můžete těšit na spoustu novinek.

Jak nám pomáhají?

TK Obaly – Nám darovali talíře na lapače snů na výstavu "Který vlk vyhraje" a alobaly na kaleidoskopy na povánoční výstavu o Robotech a vynálezech. 

TK Obaly

http://www.tkobaly.cz/

Firma TK OBALY působí na trhu od roku 1990 jako fyzická osoba, se záměrem zásobování výrobních závodů a maloobchodů obalovým materiálem. Od roku 1999 rozšiřuje sortiment o kancelářské potřeby a přeměňuje se na sdružení fyzických osob. Od roku 2005 je firma zapsána v obchodním rejstříku pod názvem TK OBALY s.r.o.

Již od počátku své existence probíhala distribuce zboží přímým prodejem i rozvozem zboží k zákazníkovi. Během fungování firmy dochází k dynamickému rozšiřování sortimentu, a to jak obalových materiálů, tak kancelářských potřeb. Naše společnost nabízí ve svém velmi rozsáhlém sortimentu (který dnes představuje téměř 4.000 položek), materiály pro zákazníky v širokém spektru výrobních i obchodních činností.

V současné době firma působí na celém území ČR a pravidelně zásobuje konečné spotřebitele i další distributory.

Naše obalové materiály splňují všechny zákonné normy, které ukládá současná legislativa včetně hygienických a potravinářských atestů na zboží.