Facebook Mail program urcitepoleti divadlo

Aktuální akce v Pardubice

Aktuální akce v ateliéru Hudebního divadla dětem

„VIDĚT SVĚT JINAK“

„VIDĚT SVĚT JINAK“ 20.02.2024 - 30.06.2024

Nová jarní výstava s kreativním tvořivým programem s názvem „VIDĚT SVĚT JINAK“.

Doslova čarovná výstava se světelnou expozicí!

Pro naše malé návštěvníky jsme opět vytvořili speciální naučný program v němž budeme nahlížet náš svět z netradičních úhlů a doslova v novém světle.
Získáme nové poznatky o přírodním světě, budeme si hrát trochu na vědce, ale také na klamy a iluze odhalující detektivy. Meditativním cvičením vybudujeme naše soustředění a za zavřenýma očima proměníme celý náš ateliér v experimentální prostor světelné laboratoře.

Pomocí hry světel a barevných vjemů na vystavených uměleckých dílech a pomůckách si děti na živo vyzkouší jejich proměny. Názorně si také předvedeme některé optické klamy a na unikátních moderních LED technologických vychytávkách si ukážeme, jak chytré jsou naše hlavičky, když si ze světelných iluzí dokáží stvořit neexistující obrazy.

Během programu zjistíme, že vnímat své okolí může každý z nás docela jinak- a právě toto poznání nás povede k lepšímu pochopení a respektu také našich rozdílných pohledů na svět v běžném životě.

Výtvarná dílna: V kreativní výtvarné dílně si vyhrajeme- jak jinak- než se světlem. :-)
- Vyrobíme si barevný lapač slunce z různých materiálů- papíru, holografické folie, provázků a korálků.

Na výstavě uvidíte precizní, ručně malované a zdobené mandalové obrazy!
Vystavují: Andrea Jiskrová, 
Radka Rezkova, Simon Prchlíková

Dále můžete obdivovat i zakoupit autorské výrobky ateliéru EBEN – sluneční krystalové lapače slunce a další umělecké předměty.

Objednávky programů: 777 114 252

Těšíme se na Vás :)